Edukacja

Efektywny Rosyjski Kraków Warszawa

www.efektywnyrosyjski.pl

Efektywny Rosyjski to przede wszystkim profesjonalna nauka języka rosyjskiego w Krakowie i Warszawie. Zajęcia indywidualne, w parach i kursy dla firm. Ponadto, ogromny entuzjazm i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu rosyjskiego sprawiły, że Efektywny Rosyjski to obecnie najlepsza szkoła języka rosyjskiego w Krakowie. Ale Kraków to mało, w planach jest podbój Warszawy. Dlatego wkrótce efektywny rosyjski zawita do stolicy, promując kulturę Rosji i nauczając rosyjskiego w Warszawie

Pracuj mądrze, osiągaj więcej dzięki swojej pasji

http://extra-nazwa.pl/

Pomysł na biznes w Polsce i na świecie. Znalezienie pasji jest istotnym elementem dla rozwóju mentalnego i zawodowego człowieka.

Prawo Jazdy Warszawa Mokotów

http://www.qmobil.pl

W Q-Mobil prowadzimy kursy prawa jazdy warszawa w sposób profesjonalny, dostosowany indywidualnie do potrzeb wszystkich kursantów. Osoby, które nie mają czasu realizować kursu w sposób standardowy, mogą zdecydować się na kurs eksternistyczny lub e-learningowy. Oferujemy również weekendowe kursy dla osób, które nie mają czasu uczestniczyć na kurs w tygodniu. W Q-Mobil nauka odbywa się w sposób szybki i przyjemny dla kursanta, a wszystko dzięki odpowiednio dobranej kadrze doświadczonych instruktorów.

Testy do Policji

http://testy-do-policji.pl

Strona kierowana do osób, które chcą jak najlepiej przygotować się do testów do policji. Jest to moja subiektywna ocena pisana na bazie doświadczeń z przebytej rekrutacji. Zapraszam do lektury ;-)


Rekordy 1 do 4 z 4