Nauka Jazdy

Kurs jazdy gorlice

http://www.szkola-jazdy-liszka.pl

Nauka jazdy Gorlice. Szkoła jazdy Andrzej Liszka oferuje kurs prawa jazdy Gorlice na kategorię B

www.naukajazdyf1.com

http://www.naukajazdyf1.com

Jeśli szukasz szkoły, dzięki której kurs prawa jazdy będziesz wspominał z prawdziwą przyjemnością, a do egzaminu podejdziesz spokojnie, pewny swojej wiedzy, to jesteś na właściwej stronie. Nasi instruktorzy są nie tylko świetnymi kierowcami z dużym doświadczeniem, ale też cierpliwymi nauczycielami. W naszej szkole dbamy o samopoczucie kursantów i efektywność nauki. Dlatego jako jedni z nielicznych organizujemy dla pracujących u nas instruktorów wykłady z psychologii, pedagogiki i komunikacji. Zatrudniamy tylko doświadczonych i sprawdzonych instruktorów (kilkanaście lat w zawodzie), którzy potrafią zmienić największego laika samochodowego w świetnego kierowcę. Jesteśmy cierpliwi i nieugięci – nie pójdziesz na egzamin, dopóki nie będziemy mieć pewności, że już jesteś na to gotowy.

Kursy prawa jazdy Warszawa

http://www.qmobil.pl

Szkoła Jazdy Q-Mobil, oferuje kursy prawa jazdy w Warszawie kat. B. Kursy organizowane są w systemie weekendowym, eksternistycznym i elearningowym. Zajęcia odbywają się na ul. Polna 46D lok. 13 przy Metro Politechnika w Warszawie.

Prawo jazdy Warszawa

http://www.tunell.pl

Tanie kursy na prawo jazdy kat. B w Warszawie można odbyc w Szkole Jazdy Tunell. Kursy odbywają sie w Warszawie przy pl. Konstytucji. Zajecia teoretyczne prowadzone są w systemie weekendowym, eksternistycznym i e-learningowym. Natomiast praktyczna nauka jazdy odbywa sie samochodami marki Skoda Fabia.

Jazdy doszkalające Warszawa

http://www.kameleon.waw.pl

Jazdy doszkalające w Warszawie prowadzi firma Doszkalanie24.pl. Oferta skierowana jest do osób, które ukończyły kurs prawa jazdy i chcą podnieśc poziom swoich umiejtności przed egzaminem państwowym na prawo jazdy, lub do osób z długą przerwą w kierowaniu samochodem, które potrzebują ponownie zacząc sprawnie jeździc w dużym ruchu Warszawy.

Prawo Jazdy Warszawa Śródmieście

http://www.qmobil.pl

Szkoła Jazdy Q-Mobil, oferuje profesjonalne kursy na prawo jazdy kat. B. Zajęcia z instruktorem, który ukończył kurs dla egzaminatorów państwowych na prawo jazdy, gwarantują wysoką merytorycznie jakość szkolenia. Pracujący w naszej firmie instruktorzy nauki jazdy, to profesjonaliści z powołania, tak dobrana kadra instruktorska gwarantuje nie tylko komfort nauki w spokojnej i miłej atmosferze, ale przede wszystkim wysoki poziom przekazywania wiadomości i nauki umiejętności przyszłych adeptów kierownicy. Kursy na prawo jazdy realizowane są najczęściej w systemie weekendowym z wykładami przy metro Politechnika w Warszaw - Śródmieście. Po zakończonych wykładach kursantowi przydzielany jest indywidualnie instruktor nauki jazdy, który prowadzi zajęcia praktyczne. Zajęcia praktycznej nauki jazdy realizowane są samochodami szkoleniowymi przystosowanymi do prowadzenia kursów na prawo jazdy. Jazdy najczęściej prowadzone są w rejonach egzaminacyjnych co z pewnością podnosi poziom pewności danego kursanta na egzaminie państwowym. Nie mniej instruktorzy nie ograniczają się do szkolenia tylko w rejonach egzaminacyjnych, by osoba szkolona nie uczyła się na pamięć jednej trasy, a starała się myśleć podczas kierowania pojazdem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.qmobil.pl

Prawo Jazdy Warszawa

http://www.tunell.pl

Akademia Jazdy Tunell, prowadzi kursy prawa jazdy kat.B w systemie weekendowym (sobota, niedziela, sobota). Kursant po odbyciu 30sto godzinnego szkolenia teoretycznego, kierowany jest na dalszą indywidualną naukę do instruktora nauki jazdy. Ilość godzin kursowych jazd szkoleniowych wynosi 30. Jazdy prowadzone są samochodami szkoleniowymi przystosowanymi do prowadzenia nauki jazdy. Większość czasu podczas nauki jazdy realizowana jest w powszechnie znanych rejonach egzaminacyjnych w okolicach WORD-ów w Warszawie. Oprócz pełnych programowo kursów na prawo jazdy oferujemy jazdy doszkalające dla osób, które są już po kursie prawa jazdy, ale nie przystąpiły jeszcze do egzaminu państwowego i mają potrzebę podnieść poziom swoich umiejętności. Również dla osób mających od dawna prawo jazdy, lecz nie praktykujących samodzielnej jazdy ulicami Warszawy, proponujemy jazdy doszkalające przypominające zasady kierowania samochodem. Szczegóły na www.tunell.pl

Prawo Jazdy Warszawa

http://www.prawo-jazdy.warszawa.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców www.prawo-jazdy.warszawa.pl, jest organizatorem kursów na prawo jazdy kat. B w Warszawie, oraz jazd doszkalających. Kursy prowadzone są w systemie teorii weekendowej tj. sobota/niedziela/sobota. Zajęcia odbywają się przy metro Politechnika, więc większość osób z terenu miasta Warszawy ma łatwy dojazd do miejsca prowadzenia wykładów. Natomiast dla kursantów, którzy mimo skończenia całego kursu prawa jazdy, nie czują się na siłach by spokojnie podejść do egzaminu państwowego na prawo jazdy, zapewniamy możliwość uczestniczenia w jazdach doszkalających. Jazdy odbywają się samochodami szkoleniowymi przystosowanymi do prowadzenia nauki jazdy, takimi na jakich są przeprowadzane egzaminy w warszawskich wordach. Większość czasu jazdy doszkalającej prowadzona jest w rejonach tzw. tras egzaminacyjnych, co pozwala osobie szkolonej dobrze zapoznać się z rejonem egzaminacyjnym, przez co łatwiej jest jej uzyskać pozytywny wynik egzaminu na prawo jazdy.

Jazdy Doszkalające Warszawa

http://www.doszkalanie24.pl

Doszkalanie24 - Szkoła Kierowców Oferuje jazdy doszkalające kursantom będącym jeszcze przed egzaminem państwowym na prawo jazdy, pragnącym podnieść swoje umiejętności prowadzenia samochodu w celu bezstresowego przystąpienia do egzaminu. Oprócz doszkalania przed egzaminem, oferuje jazdy doszkalające warszawa, dla posiadających od dawna prawo jazdy, lecz nie praktykujących samodzielnego jeżdżenia samochodem po zatłoczonych ulicach Warszawy. Jazdy prowadzone są przez specjalistów z zakresu ruchu drogowego, posiadających uprawnienia instruktora nauki jazdy wymagane przy tego typu szkoleniach. Zatrudnionych przez nas instruktorów cechuje wysoka kultura osobista, a przede wszystkim wyrozumiałość, opanowanie, spokój i wysoki poziom merytorycznego przygotowania do wykonywania zawodu instruktora nauki jazdy. Natomiast kursy na prawo jazdy w Warszawie kat. B realizowane są w systemie weekendowym, co z pewnością spotka się z akceptacją osób, dla których ważne jest bardzo sprawne przeprowadzenie szkolenia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.doszkalanie24.pl

Nauka Jazdy Warszawa

http://www.kameleon.waw.pl

Skuteczne jazdy doszkalające www.kameleon.waw.pl są niezbędnym szkoleniem dla osób, które ukończyły kurs prawa jazdy, lecz z uwagi na długi czas oczekiwania, na egzamin państwowy potrzebują odświeżyć swoje umiejętności. Instruktorzy szkoły jazdy Warszawa Kameleon, charakteryzują się wyjątkową skutecznością przekazywania wiedzy i umiejętności praktycznych. Jazdy doszkalające realizowane są samochodami szkoleniowymi przerobionymi do prowadzenia nauki jazdy. Pojazdy te na bieżąco wymieniane są, na takie, na jakich aktualnie przeprowadza się egzaminy w warszawskich WORD na ul. Radarowa. Jednak zdanie egzaminu to nie wszystko, oprócz teo trzeba wykazać się na drodze umiejętnoscią skuteczneo reafowania, na zmieniające się sytuiacje drogowe.


Następna

Ostatni

Rekordy 1 do 10 z 20