Oprogramowanie

Najlepsze Programy Komputerowe

http://soft-24.pl/

Znajdziesz tu programy komputerowe do pobrania za darmo. Dodatkowo znajdziesz tu również porady, artykuły i inne przydatne treści, które pomogą Ci w bezpiecznym korzystaniu z Internetu i jego zasobów.

Najlepsze Programy Komputerowe

http://soft-24.pl/

Najlepsze Programy Komputerowe to nie jest zwyczajna witryna internetowa zawierająca różne darmowe programy do pobrania. To strona, na której oprócz najnowszych programów znajdziesz również porady, artykuły i inne przydatne treści, które pomogą Ci w bezpiecznym korzystaniu z Internetu i jego zasobów. Nie oznacza to jednak, że nie otwieramy się na sugestie innych. Pod każdym artykułem, poradą itd. jest możliwość umieszczenia komentarzy, dzięki którym Czytelnicy mogą wyrazić opinię na temat określonych treści. Bardzo istotną częścią naszego portalu są programy komputerowe. Obok każdego z nich znajdziesz łatwy do przyswojenia opis, pomagający wybrać potrzebne oprogramowanie. Każdy z programów koputerowych posiada również opcję oceny, dzięki której pomagasz kolejnym użytkownikom wybrać to, co najlepsze. Jest to szczególnie przydatne, gdy chcemy pobrać dobrej, jakości programy antywirusowe. Tworzone przez nas treści staramy się pisać w sposób zrozumiały dla każdego Użytkownika, nie wykluczając osób, które na co dzień nie zajmują się zbyt często z branżą IT. Dla Czytelników chcących wiedzieć na bieżąco, co nowego w branży IT, przygotowaliśmy specjalny dział „Aktualności” w którym zamieszczamy newsy dotyczące najważniejszych wydarzeń z każdego dnia.

Wysyłanie newsletterów, do grup odbiorców, edycja w edytorze WYSIWYG

http://phpbluedragon.pl/

Program został stworzony do wysyłania listów e-mail do dużej grupy odbiorów, dzięki czemu można za jego pomocą realizować newsletter. Program instaluje się na serwerze zewnętrznym bądź wewnętrznym posiadającym odpowiednie oprogramowanie czyli interpreter skryptów PHP wraz z bazą danych MySQL.

Walidacja stron w poszukiwaniu linków do naszej strony WWW wraz ze szczegółami takimi jak NoFollow

http://pl.hrefsystem.eu/

System przeznaczony do śledzenia linków do swoich stron w Internecie. Pewnie wiesz jak ważne w dzisiejszych czasach są linki z innych stron internetowych do twojej. To głównie dzięki nim oraz odpowiednio wybranej i zredagowanej treści strona pnie się w wynikach Google.

Wysyłanie newsletera, wysyłanie grupowej wiadomości do grup odbiorców, wbudowany edytor HTML

http://pl.tabbedmailer.eu/

TabbedMailer jest systemem przeznaczonym głównie dla osób chcących wysyłać swoje listy do dużej grupy odbiorców bez konieczności wysyłania pojedynczych listów. Łatwe tworzenie nowych wiadomości – nie różni się niczym od opracowania zwykłego listu e-mail, wybierasz po prostu Twój serwer jako nadawcę, grupę odbiorców, definiujesz plik w formie HTML i tekstowej i wysyłasz.


Rekordy 1 do 5 z 5