Budownictwo

termowizja

http://www.4spec.pl

Termowizja Bydgoszcz oferuje przeglądy budynków kamerą termowizyjną. Wykonujemy raporty termowizyjne, przeglądy termowizyjne budynków i lokali oraz badania termowizyjne instalacji elektrycznych i grzewczych. Lokalizujemy miejsca wycieków i nieszczelności. Oferujemy sprzedaż i montaż urządzeń do bezinwazyjnego osuszania budynków z wilgoci.

mazoviadevelopment

www.mieszkania-marki.pl

W okolicach Warszawy, w otoczeniu terenów zielonych, z dala od zgiełku realizowane jest w miejscowości Marki kameralne osiedle złożone z 2 trzykondygnacyjnych budynków, z podziemnym garażem o nowoczesnej architekturze. Mazovia Development proponuje mieszkania 2 i 3 pokojowe z aneksem kuchennym i balkonem o wielkości 33-67 m2, spełniające kryteria nowego rządowego programu Mieszkanie dla młodych.

farby antykorozyjne

breston.pl

Breston to firma, która od wielu lat z wieloma sukcesami działa na rynku środków chemicznych dla przemysłu. Głównymi naszymi produktami są laminaty poliestrowe, kompozyty, farby przemysłowe

usługi budowlane pomorskie

http://www.budowaniedomow.net/

Nasza firma Didbud oferuje profesjonalne usługi remontowo-budowlane. Usługi budowlane pomorskie oferowane przez naszą firmę wyróżniają się jakością oraz terminowością wykonania. Naszą główną specjalnością jest budowanie domów głównie w województwie pomorskim. Zajmuje się również robotami typowo wykończeniowymi czyli: kładzenie płytek, terakoty, kładzenie paneli, malowanie, szpachlowanie. Nasze doświadczenie, troska o jakość wykonywanych usług, jest w tym przypadku nieoceniona. Jesteśmy rzetelni sumienni i skłonni do negocjacji. Zapraszamy do kontaktu więcej informacji na naszej stronie firmowej www.budowaniedomow.net

artexperthouse.pl

www.artexperthouse.pl

Firma Remontowo Budowlana "G.M.S" Wykonujemy usługi budowlane, usługi remontowe, wykończenia wnętrz, malowanie biur, mieszkań, budowa domów, ocieplenia i elewacje budynków. Naszą firmę tworzą ludzie kompetentni, z pełnym zaangażowaniem wypełniający swoją pracę. Posiadamy doświadczoną kadrę pracowniczą z wieloletnim stażem, dzięki czemu mogą być Państwo pewni że wszelkie prace remontowe, wykończeniowe, dekarskie, ocieplenia i elewacje nam zlecone zostaną solidnie wykonane. Naszym priorytetem jest wysoka jakość usług po atrakcyjnych cenach, ponieważ polecenie naszej firmy przez Klienta, jest najlepszą możliwością reklamy.

FUTUR - Pracownia projektowa

http://futur.pl

Jesteśmy młodą pracownią projektową. Trzon naszej działalności stanowi sporządzanie kompletnej dokumentacji technicznej w zakresie konstrukcji. Wykonujemy również projekty architektoniczne, a tym samym kompleksowe opracowania architektoniczno-budowlane. Stanowimy wykwalifikowany oraz stale rozwijający się zespół inżynierów. Posiadamy doświadczenie w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich powszechnie uważanych za trudne. W procesie projektowania strukturalnego używamy profesjonalnego oprogramowania komputerowego oraz własnych opracowań. Projektujemy ekonomicznie oraz bezpiecznie. Zapewniamy wysoką jakość opracowań.

Remonty domów i mieszkań, wykończenia wnętrz Łódź, Andrespol, Koluszki i okolice

http://uslugibudowlanelodz.pl

Tanie remonty oraz usługi budowlane na terenie Łodzi i okolic (Łódź, Andrespol, Koluszki, Brzeziny, Bukowiec). Usługi remontowe najwyższej jakości. Docieplenia, tynkowanie, gładź gipsowa, układanie paneli, glazurnik.

Dodawanie firm do katalogu.

http://www.tanieremontowanie.pl/dodaj-firme

Tu możesz dodać swoją firmę do katalogu ,całkowicie za darmo. Możesz być pewien że reklama i prezentacja twojej firmy w naszym serwisie pomoże Ci odnieść sukces o jakim marzyłeś.

Elektro-Plast Opatówek

http://www.elektro-plast.pl

polski producent wyrobów elektroinstalacyjnych Elektro-Plast Opatówek, rozdzielnie, tablice licznikowe,puszki podtynkowe, puszki hermetyczne, zwijaki, uchwyty kablowe, opaski zaciskowe

Termowizja Bydgoszcz

http://www.4spec.pl

Termowizja Bydgoszcz oferuje przeglądy kamerą termowizyjną domów, lokali, instalacji grzewczych i elektrycznych. Wykonujemy raporty termowizyjne, lokalizujemy wycieki z instalacji w budynkach. Sprzedajemy płynne uszczelniacze do likwidacji wycieków z instalacji grzewczych.


Następna

Ostatni

Rekordy 1 do 10 z 23