Aranżacja wnętrz

Okrągłe obrusy plamoodporne

http://www.pokrowiec.com

Produkujemy okrągłe obrusy plamoodporne dla restauracji , domów weselnych , hoteli . W naszej ofercie znajdziesz też inne akcesoria do wystroju lokalu na wesele lub imprezę . Wszystkie produkty są przez nas szyte na miejscu w kraju . Nie jest to IMPORT .

Falbany do stołów - skirtingi

http://www.pokrowiec.com

Organizujesz wesela ?? , Ubierasz lokal , stoły , krzesła ?? . Wszystko znajdziesz u Nas . Ubieramy restaurację , domy weselne , hotele . W naszej ofercie Dekoracje stołów , sukienki stołów , skirtingi , pokrowce na krzesła , obrusy plamoodporne. Jesteśmy Polskim Producentem .

Tiger SAFIRA

http://strefalazienek.com.pl/safira-chrom-szklo/4795-tiger-safira-wieszak-okragly-chrom-263903.html

Nowoczesne akcesoria łazienkowe Tiger Safira to wyjątkowe połączenie szkła z mosiądzem chromowanym na wysoki połysk. Kolekcja bardzo lubiana przez projektantów, nadająca każdemu pomieszczeniu nowoczesny charakter.

zegar ścienny

http://allegro.pl/listing/listing.php?order=p&string=zegar+ścienny+quantum

Zegar wahadłowy jest zegarem mechanicznym, który do regulacji swojego chodu wykorzystuje wahadło. Czas wskazywany jest poprzez analogowy wyświetlacz. Innymi słowy znane wszystkim dobrze wskazówki i tarczę. Napędem tego rodzaju zegarów jest najczęściej siła grawitacji, sprężyna lub elektromagnes. Ten rodzaj zegara nie jest urządzeniem doskonałym. Jest podatny zakłócenia takie jak zmiana czynników atmosferycznych, w tym również ciśnienia i temperatury. Źle znosi również wszelakie drgania z otoczenia. Stąd znajduje on zastosowanie jedynie jako zegar stacjonarny. Zegar ścienny. Duże zegary wahadłowe tworzone są w formie szafki, którą ustawia się na podłodze, a mniejsze modele nadają się do zawieszenia na ścianie lub ustawiane na półkach (zegary kominkowe). Zegar astronomiczny to jeden z bardziej zadziwiających typów zegarów. Prócz mechanizmu posiada on specjalne tarcze, które dają niezwykle wiele możliwości. Zegar astronomiczny jest w stanie ocenić przybliżone położenie Słońca i Księżyca. Wskaże on również położenie gwiazdozbiorów zodiakalnych, dzięki czemu możliwe jest ustalenie aktualnego znaku zodiaku. Ten rodzaj zegarów dzięki tarczom wskazuje również aktualny czas gwiazdowy i wiele innych informacji astronomicznych. Jednym z pierwszych zegarów tego typu był wieżowy zegar Su Songa, a na starym kontynencie zegar astronomiczny skonstruowany przez Giovanniego da Dondi. Zegar ścienny

zegar ścienny

http://kukowski.pl/z/zegary.htm

Zegar ścienny. Na szczególną uwagę zasługuje zegar mechaniczny. To typ zegara, który po dzień dzisiejszy znajduje szerokie zastosowanie. Ten rodzaj zegarów wykorzystuje do pracy wahadło lub balans. Jest to tzw. regulator chodu zegara. Energia do napędu takiego regulatora przekazywana jest dzięki procesowi wychwytu. Bez względu na źródło pochodzenia energii zegar taki zawsze jest nazywany zegarem mechanicznym. To rodzaj zegara, który często znajdziemy na wieżach (zegary wieżowe), ale wszystkim są one doskonale znane jako zegarki naręczne. Obecnie w masowej produkcji króluje jednak kwarc. Zegarki kwarcowe są niezwykle tanie i punktualne. Zegar ścienny

Oskar Jursza

http://www.oskarjursza.com

Oskar Jursza, od 1996 roku związany z włoskim rynkiem płytek ceramicznych i luksusowych materiałów wykończeniowych. W Polsce dostarcza najwyższej jakości materiały do wnętrz. Płytki ceramiczne, wielkoformatowe spieki kwarcowe, płyty gresowe, luksusową szklana mozaikę, perfumy do wnętrz, akcesoria, meble. Wielkoformatowe dekoracje tworzone według indywidualnej koncepcji klienta na spiekach kwarcowych 100x300. Oskar Jursza znany jest też z prowadzonych dla sprzedawców szkoleń, prezentacji produktów dla architektów i projektantów wnętrz. Prowadzi bloga i vbloga dedukowanemu płytką ceramicznym i spiekom kwarcowym. Oskar Jursza odpowiada na polskim rynku za takie marki jak: SIL Ceramiche, Ceramiche Brennero, View Ceramiche, VetroVivo. Branża budowlana. Miejsce, gdzie stawia się na odporne, ale równocześnie bezpieczne i trwałe materiały takie, by domem mogły cieszyć się przyszłe pokolenia. Oto kilka wartych uwago produktów wykończeniowych powstałych, jako wykończenie powierzchni, które naprawdę zasługują na pochwałę. Pierwsze z nich to spieki kwarcowe. Płyty o dużej powierzchni, powstałe z naturalnych minerałów, w tym piasku kwarcowego, co nadaje im szczególną odporność na zarysowanie, wytrzymujące ogromną siłę nacisk i mogące być stosowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, bez obaw o ich uszkodzenie lub utratę świeżego wyglądu. Spieki kwarcowe to nazewnictwo stosowane tylko w Polsce. Ogólnie poprawnym nazewnictwem są też płyty gresowe. Płyty gresowe czy też gres porcelanowy to ta sama grupa produktów, dlatego nikogo nie powinno dziwić, że doskonale potrafią imitować inne materiały jak drewno, marmur, kamień, beton jednocześnie będąc znacznie wytrzymalszym, trwalszym i w wielu przypadkach tańszym rozwiązaniem niż ich pierwowzór.

Sufit napinany w pokoju

http://odlotowypokoj.pl

Sufit napinany w pokoju to doskonały sposób na jego aranżację i stworzenie całkowicie nowej i unikalnej przestrzeni. W ofercie dostępne sufity lustrzane, sufity z nadrukami i inne niepowtarzalne rozwiązania napinane.

Sufit napinany w kuchni

http://odlotowakuchnia.pl

Sufit napinany w kuchni to bardzo dobry sposób na jego aranżację w sposób nowoczesny, tak aby design sufitu sprawił, że kuchnia stanie się wyjątkowym miejscem.

Aranżacja wnętrz Białystok

http://www.aranzacjawnetrz.com

Inspiracją naszej działalności są Państwa potrzeby i wymagania. To one wyznaczają kierunek twórczy podczas projektowania i decydują o ostatecznym wizerunku wnętrza. Nasze doświadczenie i szeroka gama usług zaspokoją oczekiwania każdego z Państwa.


Rekordy 1 do 9 z 9