Wyposażenie łazienek

Strefa Łazienek - Tiger

http://strefalazienek.com.pl/481-tiger-akcesoria

Przedstawiamy wysokiej jakości akcesoria łazienkowe Tiger holenderskiego producenta. Akcesoria łazienkowe wyprodukowane są z wysokiej jakości materiałów, objętych 5 letnią gwarancją. Znajdziemy tu nowoczesne wzornictwo oraz niecodzienne rozwiązania, np połączenie chromu z szkłem - Safira; chromu, drewna i ceramiki - Zenna lub np całe czarne - Bold. Z szerokiej oferty akcesoriów Tiger każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zakupów.

Tiger

http://strefalazienek.com.pl/481-tiger-akcesoria

Tiger to holenderski producent akcesoriów do łazienki. Tiger to firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku akcesoriów łazienkowych, eksportująca swoje produkty do ponad 30 krajów na całym świecie. Firma znalazła uznanie w oczach wielu cenionych projektantów na całym świecie i zdobyła prestiżowe międzynarodowe nagrody. Najpopularniejsze serie to Bold, Items, Safira, Zenna, Boston oraz Ontario

Antado

http://strefalazienek.com.pl/52-antado

ANTADO to polska firma z Straszyna w okolicach Gdańska specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych. W ofercie Antado znajdziemy ponad 1000 pozycji, dzięki którym wyposażymy swoją łazienkę. Znajdziemy tu szafki z umywalką, szafki wiszące, regały, komody, lustra a nawet kinkiety. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą !!

Strefa Łazienek - Kohlman

http://strefalazienek.com.pl/221-kohlman-

Armatura łazienkowa Kohlman to idealne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie jakość i design w przystępnej cenie. Baterie łazienkowe Kohlman to dosyć nowa pozycja w świecie armatury, ale już zdążyła zrobić spore zamieszanie na tym rynku armatury. W ofercie Kohlmana znajdziemy baterie umywalkowe, wannowe, prysznicowe a nawet kuchenne. Zapraszamy do sklepu !!

Łazienkowe Info

http://www.lazienkowe.info/

Mała czy duża, nowoczesna czy klasyczna - istnieje wiele możliwości aranżacji i wyposażenia łazienki. Są tacy co wola prysznic, a inni nie obejdą się bez kąpieli w wannie. Każdy natomiast chciałby łazienkę schludną, funkcjonalna i bezpieczną. W serwisie lazienkowe.info prezentujemy różna możliwości aranżacji łazienek oraz przykłady wyposażenia i mebli łazienkowych.

Sufit napinany łazienka

http://odlotowalazienka.pl

Sufit napinany łazienka


Rekordy 1 do 6 z 6